top of page

Rize Vip Transfer

vip transfer

RİZE ARTVİN HAVALİMANI TRANSFER – SARP SINIR KAPISI TRANSFER – AYDER YAYLASI TRANSFER

RİZE HAVA LİMANI  – SARP SINIR KAPISI TRANSFER: 2000 ₺

RİZE HAVA LİMANI  – AYDER YAYLASI TRANSFER: 2000₺

Rize-Artvin – Batum – Gürcistan ‘a gerçekleştirecek olduğunuz iş seyahatleriniz ve tatil planlarınız firmamız ile güvende. Hava Limanına inmeniz ardından taksi , dolmuş belirsizliğine son vererek sizleri en konforlu şekilde sizlere özel sunduğumuz transfer hizmetimizde ağırlıyoruz. İster VİP araçlarımız , ister grubunuza uygun sayıda turizm araçlarımız ile dilediğiniz noktaya transferinizi gerçekleştiriyoruz. 


Rize ; doğal cennet görüntüsü , akarsuları , dereleri ve sizleri büyüleyecek lezzetleri ile sizleri bekliyor. Rize Artvin Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı arasında sizleri konforla ağırlayan firmamız Karadeniz turlarınızı keyifli hale dönüştürüyor. Her mevsim Karadeniz’i yaşamanız için sizlere fırsat sunuyor.


Tatil planlamanızı yaparken ister Trabzon Hava Limanı ister Rize-Artvin Hava Limanına uçuşunuzu planlayın. Sizleri dilediğiniz hava limanından alarak tatil planınıza göre gideceğiniz yer en konforlu şekilde ulaştırıyoruz. Dilerseniz muhteşem bir tatil için Ayder Yaylası , Uzungöl  veya diğer dilediğiniz yaylalar… Dilerseniz Sarp Sınır Kapısı ve Batum Macerası. Siz tatilinizi planladıktan sonra sağlıklı ve konforlu bir şekilde ulaşımınız için profesyonel kadromuzla bizler hazırız.

RİZE VİP TRANSFER     0549 512 53 53

Sahil Turizm olarak profesyonel şoförlerimiz eşliğinde yurt dışı seyahatlerinizde sizleri rahatlatarak yolculuğunuzu keyifli hale getiriyoruz. Sizlere yol göstererek işlerinizi kolaylaştırıp Batum için de transfer otel rehber hizmeti sunmaktayız. Gürcistan’a yakınlığı ile merkezi konum haline gelen Rize Artvin Hava Limanı sizlerin yurt dışı macerasına açılan en yakın kapı konumundadır.


Transfer Bölümü ilgili personelleri uçuş saatlerinize göre  oluşabilecek saat değişikliklerinde transfer saatinizi düzenlemektedir.


Transfer araçlarımız;  kişi sayısına göre ve gidilecek yerin arazi yol durumuna göre değişebilmektedir. Transfer fiyatımız tek yön olup, gurup fiyatıdır. Dilerseniz Hopa Sarp Sınır Kapısı – Rize Havalimanı çift yön karşılıklı transfer satın alınabilir.


Hızlı ve konforlu bir seyahat için sizleri klimalı araçlarımız ile Rize Havalimanı Sarp Sınır Kapısı Transfer hizmetimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.


Misafir Memnuniyeti anlayışı ile çalışan Sahil Turizm Transfer ekibi 7/24 sizlerle iletişim kurmaya hazır.

Rize Artvin Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Rize Hava Limanı – Rize Merkez Transfer
Rize Hava Limanı Transfer
Trabzon Hava Limanı Transfer
Trabzon Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Trabzon – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Sarp Sınır Kapısı Transfer
Rize Hava Limanı – Ayder Yaylası Transfer
Rize – Sarp Sınır Kapısı Transfer

Unutmayın, tatilinizin tadını çıkarırken kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutmak önemlidir. Tatil planlamanız sırasında güvenli ulaşım seçeneklerini değerlendirerek, keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

bottom of page